Analýza obrazu- Vynikající kvalita obrazu díky A-Pix technologii
Úvod &gt: Aktuality &gt: Vynikající kvalita obrazu díky A-Pix technologii

Vynikající kvalita obrazu díky A-Pix technologii

17. října 2012

USB 2.0, USB 3.0 a GigE kamery vybaveny 5MPx CMOS senzorem od společnosti Aptina s novou technologií A-Pix zajišťují dokonalou kvalitu obrazu.

Společnost IDS uvedla na trh kamery s novým 5MPx CMOS senzorem Aptina pro barevné snímání s novou technologií A-Pix. Díky nové technologii je obraz ostřejší, s minimálním šumem a zároveň je výrazně citlivější na světlo. Svými vlastnostmi se tak kvalitativně přibližuje k obrazu pořízeného CCD senzorem.

Nový senzor je k dispozici v uEye modelech USB 2.0 LE, RE, ME a SE (typ UI-1580) a modelech GigE CP, SE a RE (typ UI-5580). S rozhraním USB 3.0, model CP (UI-3580), je kombinace ještě výraznější – vysoké rozlišení, extrémní citlivost na světlo a ultra rychlé rozhraní.

Aptina A-Pix technologie je založena na světlovodu, které přivádí požadované světlo na fotodiodu, která je oproti standardním fotodiodám hlubší. Je tak zachyceno více informací. Hloubka pixelu je 65 nanometrů. Nová, třetí generace Aptina A-Pix, zvyšuje kvantovou účinnost a minimalizuje šum. Lze tak pořídit ostré snímky s živými barvami i za nízkého osvětlení.

Nové modely kamer jsou tak ideální pro náročné průmyslové aplikace využívající systémů strojového vidění.

IDS kamera s Aptina CMOS senzorem s A-Pix technologií

 
Mapa webuO webu | Tisknout stránku  | 
|
Vyrobila: Omega Design
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace  Rozumím